Pokradeni smo! Poništen čist gol Džeki, Nigerija povela nakon prekršaja u napadu 1:0

44’ Odlična asistencija Pjanića za Džeku, ali udarac našeg napadača ide preko gola

43’ Nigerija drži loptu u svom posjedu i čekaju kraj prvog poluvremena

BiH Nigerija 02

BiH Nigerija 01

40’ Pokušaj Harisa Medunjanina sa tridesetak metara je završio pored gola

33’ Džeko je pokušao glavom, ali je to bio slab udarac.

28’ GOOOOOOLLLL.!!!Odemwingie je pogodio mrežu Begovića za vodstvo

BiH Nigerija 06

BiH Nigerija 03

26’ Opasna polukontra Nigerije koji je završio šutem Onazija visoko preko gola. Udarac Pjanić brani nigerijski golman.

23’ Još jedna odlična prilika za Džeku. Naš napadač je pucao pravo u golmana Nigerije.

22’ Hajrović je odlično pucao, ali tačno u Vincenta Enyeamu.

20’ Džeko je pogodio mrežu Enyeame, ali je novozelandski sudija poništio pogodak. Usporeni snimak pokazuje da je pogriješio pomoćni sudija.

19’ Misimović je sa vrha kaznenog prostora pucao, ali je njegov udarac otišao pored gola Nigerije.

13’ Odemwingie je bio u dobroj poziciji, ali je označen ofsajd

11’ Odličan udarac Mikela je otišao pored gola Begovića

9’ Odlična lopta za Emenikea, ali Nigerijac nije dobro primio loptu

7’ Šut Bešića nakon odlične kontre je otišao preko gola Enyeame

6’ Medunjanin je dobio žuti karton zbog starta na Musi. Prethodno je Spahić kardinalno pogriješio. Odličan slobodan udarac Odemwingiea koji je prošao zamalo pored gola

4’ Odlična lopta Medunjanina za Džeku, ali je označena ofsajd pozicija

BiH Nigerija offside

3’ Emenike je bio u dobroj prilici, ali je Šunjić otklonio opasnost

1’ Odličan ubačaj Mujdže, ali Yobo izbacuje ispred Džeke